Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Frelichów - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą, ul. Żywiecka

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała(Frelichów + 21 km)

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

| przedwojenna willa z duszą ul. Żywiecka, idealna pod biznes lub rezydencję Na sprzedaż unikatowa willa z lat 30. XX wieku, zlokalizowana przy ul. Żywieckiej 25 w Bielsku-Białej, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Suszec(Frelichów + 15 km)

1 650 000 zł164 m² 10 060,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Szukasz nieruchomości, która nie wymaga kompromisów? Prezentujemy wolnostojący dom o wysokim standardzie, zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i relaksie. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zielone Wzgórze

Brenna(Frelichów + 24 km)

1 380 000 zł200,51 m² 6 882,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Brennej | piękne widoki na Beskid Śląski Oferujemy na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący, położony w malowniczej Brennej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Czechowice-Dziedzice

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice(Frelichów + 13 km)

799 000 zł119 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostepna wyłącznie W naszym biurze kupujacy zwolniony Z opłaty agencyjnej Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kamienica,Bielsko-Biała(Frelichów + 21 km)

1 250 000 zł122,50 m² 10 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bielsko- biała, kamienica budynej jednorodzinny dwulokalowy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy budynku jednorodzinnego, dwukondygnacyjnego z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jastrzębie-Zdrój

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój(Frelichów + 15 km)

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący do wprowadzenia o powierzchni 95,30m2 , położony w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój. Rozkład pomieszczeń : Parter (zamieszkały): salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Maryjowiec

Ruptawa,Jastrzębie-Zdrój(Frelichów + 15 km)

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:851 m²

Tylko u Nas. Pięknie położony dom w Jastrzębiu ul. Maryjowiec (dzielnica Ruptawa). Dom nowy do wykończenia o powierzchni całkowitej 180m2 (użytkowej 160 m2 ) położony na płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ustroń(Frelichów + 21 km)

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na nowych właścicieli czeka duży, komfortowy, stylowo urządzony dom, położony w przyjaznym sąsiedztwie, w spokojnej i zielonej dzielnicy Ustronia - Poniwcu. Żadne ze zdjęć nie oddaje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Pszczyna(Frelichów + 14 km)

1 599 000 zł131 m² 12 206,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Prezentowana nieruchomość to parterowy dom o powierzchni całkowitej 276 m usytuowany na posesji składającej się z działki o łącznej powierzchni 806 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Frelichów

Frelichów,śląskie

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

-rezerwacja- oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 2997 m2 -z możliwością dzierżawy dodatkowego 1h gruntu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Frelichów

Frelichów,śląskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Parterowy dom Z dużą piękną działką Jeżeli chcecie Państwo zamieszkać w otoczeniu przyrody gdzie panuje cisza i spokój to serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Frelichów

Frelichów,śląskie

495 000 zł225 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Piękny dom położony w malowniczej i spokojnej okolicy, w Chybiu-Frelichowie pow. cieszyński. Dom zbudowany w nowoczesnej technologii jako energooszczędny o U< 0,20,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśnica

Brenna(Frelichów + 24 km)

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Budynki wolnostojące niedaleko Ustronia, w Brennej przy ul. Leśnica, z dużymi działkami, sprzedawane bez pcc w stanie deweloperskim. Wyjątkowo kameralna inwestycja, tylko 2 budynki,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij